MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 7908196
nr 790 8196
CARPET
bukhara, 96 x 160, wear, damages.
Bochara, 96 x 160
Condition: slitage, skador
300
SEK 200
Monday November 12 2012
at 19:00:21
10/11 17:11:45
12/11 14:03:52
150 kr